TENACHEM pastāvīgi pilnveido produktu klāstu un palielina ražošanas apjomus, ievērojot visaugstākās ražošanas kvalitātes prasības. Pateicoties konkurētspējīgai kvalitātei un sadarbības tradīcijām TENACHEM produkti ir labi pazīstami un plaši pieprasīti Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Čehijā, Slovākijā, Ungārijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Spānijā, Itālijā, vēsturiski arī NVS reģionā – Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, arī Tuvo un Tālo austrumu reģiona valstīs. Šodien TENACHEM grupas produkti tiek eksportēti uz 40 pasaules valstīm.

Jau vairākus gadus SIA TENACHEM ir zināms Latvijā un citās Eiropas valstīs ar tādiem materiāliem kā OKSIPLASTS, TENAPLASTS, kas tiek izmantoti dzīvojamo māju deformācijas šuvju hermetizēšanai, kā arī ar vienkomponentu un divkomponentu līmēm 88-M, EP-1K un VILATS.

Ārējie un iekšējie hermētiķi stikla pakešu ražošanai tiek pieprasīti ne tikai Eiropas Valstīs, bet arī Tuvo un Tālo austrumu valstu reģionā, no Dienvidkorejas līdz Brazīlijai un Kanādai:

  • divkomponentu polisulfīda ārējie hermētiķi – TENAGLASS®-PS, TENAGLASS®-MPS;
  • divkomponentu poliuretāna ārējie hermētiķi – TENAGLASS®-PU, TENAGLASS®-MPU;
  • vienkomponenta iekšējais hermētiķis TENAGLASS®-3.

Jaunākā produktu grupa TENALUX®/TENABOND® – hermētiķi un līmes uz MS Polymer® bāzes. TENALUX®/TENABOND® ir produktu grupa ar plašu pielietojumu – ēku konstrukcijās, inženiertehniskajās būvēs un iekārtās, autobūvē, ražošanā, kuģu būvē un dzelzceļu transportlīdzekļos.

Papildus tehniskā informācija par produktiem pēc pieprasījuma uz e-pastu sales@tenachem.com